Biuro rachunkowe AbyNetto Rydułtowy - kompleksowe usługi księgowe‎

Dedykowane rozwiązania

Zdecydowałeś się na założenie działalności, jednak chcesz czuć się dalej jak na etacie? Z Solidną Księgową to możliwe!:


 Zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Możesz liczyć na bieżącą pomoc i wsparcie księgowej, informacje o najważniejszych zmianach w przepisach, przypomnienia o terminach płatności ZUS i podatku (mail + sms), reprezentacje w kontaktach z urzędami, dostęp do indywidualnego konta klienta (z programem do fakturowania, możliwością przesyłania skanów dokumentów, podglądem na wyniki firmy).

Rozliczymy nie tylko twoją sprzedaż na Allegro i w sklepie internetowym, sprzedaż internetową w ramach dropshippingu.


 Księgowość Etsy, eBay, AliExpress? Rozliczenia podatkowe w modelu dropshipping? Różnice kursowe na koncie PayPal? Dla nas to żaden problem. Pomożemy ci odnaleźć się w przepisach.

Pomożemy Ci legalnie zatrudnić cudzoziemców w swojej firmie. Dzięki znajomości prawa i procedur proponujemy szeroki zakres usług.:


 Weryfikujemy dokumentów cudzoziemca pod kątem legalności pobytu oraz legalności zatrudnienia. Wypełniamy oraz składamy dokumentację do Powiatowego Urzędu Pracy lub Urzędu Wojewódzkiego. Występujemy o zezwolenia na pracę. Nadzorujemy toczące się postępowania, składamy pisma ponaglające i zażalenia. Ubiegamy się o wydanie zaświadczenia A1 oraz europejskiej karty ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ..

Nie jesteś z Naszego Regionu ? Dla nas to żaden problem. Proponujemy ci bardzo wygodną zdalną współpracę.


 Otrzymujesz dostęp do indywidualnego konta klienta, gdzie przesyłasz skany dokumentów do księgowej, informujemy Cię o wynikach swojej firmy i korzystasz z bezpłatnego programu do fakturowania. Codziennie możesz skontaktować się z księgową, która odpowie na wszystkie pytania.

Wszelkie otrzymane od klienta informacje i dokumenty są poufne.

Pracownicy są przeszkoleni z zasad postępowania z danymi prawnie chronionymi i mają dostęp do dokumentacji klientów według nadanych uprawnień.

Założymy za ciebie firmę! Wypełnimy dokumenty rejestracyjne do CEIDG, urzędu skarbowego i ZUS-u..

Pierwsze 3 miesiące działalności -30% ceny Nie ma znaczenia gdzie mieszkasz, kurier przyjedzie do twojego firmy i dostarczy wszystkie pełnomocnictwa. Doradzimy, która forma opodatkowania będzie najkorzystniejsza, czy opłaca ci się rejestracja do VAT, czy potrzebujesz kasy fiskalnej i jak możesz odzyskać 700 zł za jej zakup. Sprawdzimy, czy skorzystasz z ulgi na start w ZUS oraz doradzimy jakie wydatki możesz rozliczyć w firmowych kosztach.